476x177 nanosilver
Envirox - nanoaditiva

ski365

V první polovině března 2018 jsme vyrazili na testy funkčního termo oblečení značky nanosilver do Rakouska.

Bylo nás sice celkem 13 osob, ale testů se nakonec účastnilo devět lyžařů a jedna lyžařka. Počasí se v tomto období dost točilo, takže jsme si pěkně užili zimních podmínek od +10°C po - 16°C. To vše samozřejmě na sjezdovkách, protože dole v údolí byly teploty mnohem vyšší (samo že nad nulou :-)). Jenže rozdílné teploty i počasí se rychle měnily během dne, takže v rozmezí 2 hodin bylo příjemně teplo i prudké sněžení, vítr a slušný mráz.

testovani nanosilver 2018 01 

testovani nanosilver 2018 2

Pro testování jsme využili hlavně multifunkční šátek (tzv. tunel) , který byl v provedení termo tunel nanosilver. Měl hlavně chránit naše krky, tváře i hlavy. A protože jsme se potřebovali nějak jednotně identifikovat, použili jsme jednotný design šátku. 

Z počátku měli testeři k šátku mírný odstup, ale s rychle se měnícím počasím a teplotami se vztah k němi měnil na "nepostradatelný prvek oblečení". Pro svou skladnost, rychlé použití i poskytnutý tepelný komfort jej nosili stále u sebe a používali každý den.

Mimo šátek jsme dále testovali podkolenka a klasické termoprádlo i termotriko s motivem nanosilver. Dílčí recenze si pak můžete přečíst u samotných produktů.

nanosilver tunel ochrana hlavy

Díky testovacího týdne jsme poslali výrobci podněty, zkušenosti a doporučení pro úpravy v nových modelech termoprádla nanosilver.