banner 458x170 nanosilver eshop cz

banner 228x170 nanoaplikace

SKI365.CZ web 2022

Zveme všechny fandy nových technologií k NanoTrade na MSV v Brně, pavilón Z, stánek 121.

Ve společné expozici olomouckého kraje, spolu s dalšími Hi-Tech firmami v kraji, představíme aktuální výstupy z našich projektů: materiály pro povrchové zušlechťování a speciální sportovně orientovaný vývojový projekt SKI365.cz 

ski365.cz na MSV Brno 2018 v pavilonu Z 

Denně probíhají ve stánku dopolední a odpolední soutěže o ceny. Hlavní cena o iPhone 7 je v pátek. 

Ochrana povrchů a změna vlastností struktur materiálů se stále více prosazuje v komerční sféře. U nás si můžete prohlédnout ukázky zlepšení povrchových vlastností materiálu, jak je ochránit před kaplinami nebo znečištěním. Letos ale přicházíme se zajímavou novinkou pro firmy, zabývající se třískovým opracováním. Po několika měsících testování představíme aditiva pro řezné a chladicí emulze, které zlepšují podmínky při opracování, prodlužují životnost nástrojů a zkracují časy operací.       

ski365 na MSV 2018 navstivili UFO

Tak dnes konečně dorazila malá delegace UFO a moc si povrch pochvalovali :-)

Pokud chcete investovat nebo provozovat aktuální technologie pro výuku a trénink lyžování a snowboardu, u nás nejdete poslední technologické vychytávky ve formě lyžařských trenažérů. Představíme také světovou novinku - první trenažér na běžky - klasiku. Můžete si mimo jiné osahat umělý povrch pro celoroční lyžování, vhodný do sportovních areálů, lyžařských středisek nebo pro městské instalace. 

logo OPPIK

Projekt:               VaV centrum pohybových trenažérů

Reg. číslo :          CZ.01.1.02/0.0/0.0/15_018/0004683

Projekt je spolufinancován Evropskou unií.

 

 

V pavilónu C, stánek 0.23 si pak můžete prohlédnout naše funkční pracovní oblečení nanosilver(R), které zlepšuje komfort při práci. Je vhodné pro činnosti v halách, kanceláři, ale také pro práce ve velmí náročných klimatických podmínkách v terénu.