banner 458x170 nanosilver eshop cz

banner 228x170 nanoaplikace

banner 228x170 ski365

Přinášíme pár zajímavých tipů na ochranu s pomocí nanoproduktů.

Abychom vás povzbudili v současné nelehké době, rozhodli jsme se přinést pár námětů, jak využít nanotechnologie jako pomocníky pro domácí čištění nebo ochranu povrchů, materiálů. Postupně budeme ukazovat naše testy s různými výrobky. Pokud vám pomohou nebo inspirují k domácímu úklidu nebo vyřeší starosti, které se nedařilo dokončit, budeme rádi.

První test jsme provedli na odkapávači nádobí. Standardní domácí pomocník, který ale může být časem znečištěn natolik, že se nedá vyčistit žádným saponátem, kartáčem, houbou a ani v myčce. Ten náš byl časem "zažrán" odkapávajícími zbytky čpatně umytých hrnků od kávy a čaje. Zkoušeli jsme standardní saponátové přípravky, kuchyňskou houbičku i kartáč na nádobí, dloiuhodobé luhování ve vodě s přípravky. Bez úspěchu.

pred aplikaci 

Použili jsme přípravek Nanodeodorant. Jednoduše jsme jej nastříkali na povrch a ten ve spolupráci se sluncem udělal velkou práci za nás. Fotokatalýza je šikovný pomocník, kterému neplatíte za čas a za neceloiu hodinku "sežrala" nečistoty z odkapávače. Stačí na závěr omýt tekoucí tepkou vodou a je hotovo! 

po aplikaci Nanodeodorant 

Kromě čistoty jsme ale získali ještě další přínos: povrch je dokonale vydesinfikován, bez bakterií, plísní, virů a zápachu.

Podobně budeme připravovat další testy nanoproduktů na různých materiálech a výrobcích. Třeba se vám budou hodit. Sledujte naše příspěvky na www.nanoaplikace.cz