banner 458x170 nanosilver eshop cz

banner 228x170 nanoaplikace

banner 228x170 ski365

Hodně neklasický materiál pro "klasickou" šitou roušku (ústenku) nanosilver.

Používání různých typů roušek se stalo už denní povinností. Co nám na tom ale nejvíce vadilo byla jednorázovost u jednoduchých ústenek s následným vznikem hromady odpadů. Možná i kontaminovaného odpadu. Během krátké doby jsme intenzivně zapracovali na vývoji vlastního filtračního materiálu pro lepší roušky a samostatné filtry do roušek a nákrčníků s kapsou na filtry. Nebavíme se o materiálu z bavlny, ale o speciálním 3 vrstvém filtru s nanovláknem 3PLY FILTER nanosilver®. Snažili jsme se vytvořit co nejefektivnější standard filtru do roušek s kapsou a dodáváme jej jak do našich nákrčníků nanosilver®, tak nově také samostatně pro vlastníky jiných roušek s kapsou na filtr. Pokud tedy sháníte bezpečnější ochranu než je běžná nebo bavlněná rouška a máte roušky s kapsou, pak vám třeba náš 3PLY FILTER NANOSILVER® přijde vhod! 

3PLY FILTER nanosilver b Rousky nanosilver b

Obrázky nového typu filtru a roušek z třívrstvého nanotextilního materiálu 3PLY FILTER NANOSILVER pro opakované použití.

Filtrační materiál 3PLY FILTER NANOSILVER® má ale ještě jednu vlastnost navíc. K jeho nanovláknům jsou připevněny molekuly stříbra, které likvidují bakterie z úst při dýchání přes filtr. Materiál filtru si tak umí poradit třeba se Streptococcus salivarius (terénní kmen) nebo Staphylococcus aureus (CCM 4516) 

Podobně jako roušky z bavlněných materiálů můžete "vydesinfikovat" tento speciální filtrační materiál v horké vodě. Nanovlákno vydrží nejen kontakt s vodou, ale i vyšší teplotou. Nevydrží však ždímání, praní, proces sušení v sušičce a vyvaření při teplotě nad 80°C a po dobu delší jak 20 min. Po uschnutí filtru jej můžete znova použít. Veškerá doporučení a postupy pro nanotextilní třívrstvý filtr 3PLY FILTER nanosilver jsou přiloženy k dodávaným výrobkům, aby měl zákazník co nejvíce potřebných a správných informací.

Materiál pro tento filtr byl samozřejmě testován a jeho výsledky dokládáme. Testy byly provedeny za přísnějších podmínek, než se testy filtračních materiálů běžně provádějí, ale o to nám právě jde. 

Protokol CZ VZ