banner 458x170 nanosilver eshop cz

banner 228x170 nanoaplikace

banner 228x170 ski365

V souvislosti se spuštěním nového projektu SKi365 Indoor Ski Centrum v Ostravě hledáme doplnění našeho týmu

Manažer/-ka a Instruktor/-ka lyžování

  • Hledáme doplnění našeho týmu instruktorů pro ojedinělý projekt SKi365 Indoor Ski Centrum.
  • Jsi z Ostravy a okolí?
  • Máš praxi a umíš dobře komunikovat?
  • Vedl jsi skupinu instruktorů?

Pak jsi ten pravý (pravá), přidej se k nám a doplň instruktorský tým pro unikátní celoroční výuku pro lyže, snowboard nebo běžky. Hledáme pouze vážné zájemce! Akreditace MŠMT nebo instruktorská licence výhodou.

Náplň práce:

  • zajištění výuky lyžování (lyže, snowboard, běžky)
  • práce s databázemi klientů, sledování poptávek, objednávek, komunikace se zákazníky
  • koordinace aktivit a realizace eventů
  • příprava podkladů pro marketingové výstupy a komunikace s technickou podporou - foto, video, tiskoviny
  • související administrativní povinnosti

Požadavky:

  • dřívější pracovní zkušenost na dané pozici
  • organizační a realizační dovednosti
  • dobrá komunikační úroveň
  • odpovědnost za realizace
  • proaktivní hledání řešení a spolehlivost plnění úkolů
  • schopnost asertivně řešit pracovní situace
  • jazyková dovednost (němčina nebo angličtina) vítána

Nabízíme:

  • práci na dohodu/VPP/HPP
  • pevná, případně i pohyblivá složka mzdy (podle plnění úkolů a dosažení definovaných cílů)
  • práce na pracovišti v Ostravě
  • přístup k moderním technologiím (unikátní lyžařské trenažéry, nanotechnologie)
  • seberealizaci s rozhodovací kompetencí
  • zázemí stabilní firmy

V souvislosti s novými výzvami a uplatněním výrobků, technologií a služeb s vysokou přidanou hodnotou hledáme doplnění našeho týmu o pozice:

Koordinátor/-ka výroby

Pro plánování a řízení textilní výroby s požadavkem na sdílení informací k toku materiálu a zakázkám hledáme pracovníka/pracovnici se zkušenostmi v textilním oboru, s praxí pro danou pozici.

  • sledování poptávek, objednávek, komunikace s dodavateli a odběrateli
  • zajištění logistiky
  • evidence materiálů, výrobků a zásob
  • zajištění vzorování výrobků

Požadavky:

  • schopnost a ochotu cestovat po ČR k dodavatelům a zákazníkům
  • schopnost realizací podle priority úkolů
  • řidičský průkaz, auto výhodou

Nabízíme:

  • práci na HPP
  • pevná a pohyblivá složka mzdy (podle plněí úkolů a dosažení definovaných cílů)
  • práce na pracovišti ve Frýdku-Místku
  • přístup k moderním technologiím (nanotechnologie)

Pro naplnění nových ochodních cílů posilujeme náš obchodní tým o zástupce v rámci celé ČR a zahraničí. Hledáme zdatného a kreativního pracovníka/pracovnici, s tahem na branku, obchodními a technickými dovednostmi, zdravým sebevědomím a odpovědností.

Člen obchodního týmu

  • uvádění Hi-Tech zboží na český a zahraniční trh
  • prosazování našich obchodních značek
  • dlouhodobé a aktivní vyhledávání a uzavírání obchodních vztahů
  • vytváření sítě odběratelů
  • zodpovědnost za rozvoj svěřeného regionu a produktu

Požadavky:

  • schopnost uspět na trhu s nejnovějšími technologickými poznatky
  • silnou orientaci a motivaci na výsledek
  • schopnost plánovat a pracovat samostatně i s podporou týmu
  • vynikající komunikační a prezentační dovednosti
  • obchodní vystupování a uvažování
  • zodpovědnost, důslednost, flexibilita
  • pro zahraniční aktivity nutná dobrá znalost jazyka dle teritoria zaměření
  • znalost práce na PC (MS Office nebo ekvivalenty)
  • ŘP skupiny B
  • firemní schůzky a porady ve Frýdku-Místku

Nabízíme:

  • dlouhodobé, stabilní a nadstandardní základní i motivační příjmy
  • možnost seberealizace s úspěšnou a stabilní českou společností s vlastním výzkumem a vývojem
  • kontakt s moderním a netradičním dynamickým oborem
  • práce v kreativním kolektivu
  • možnost být členem projektových týmů tuzemských i mezinárodních projektů
  • práce na HPP i ŽL

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti NanoTrade s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a jejich uchování v personální databázi této společnosti za účelem spolupráce s Vaší osobu. Tento souhlas platí až do vašeho odvolání.