banner 458x170 nanosilver eshop cz

banner 228x170 nanoaplikace

SKI365.CZ web 2022

Předvánoční setkání se zákazníky a obchodními partnery se uskutečnilo 8.12.2015 v prodejně Funkční oblečení v Praze, na Plzeňské 144 (zastávka Klamovka). Toto setkání zahřálo nanosilver tým mnoha slovy chvály a spokojenosti s výrobky, které společnost NanoTrade s.r.o. vyvíjí i vyrábí ryze v České republice a které se pro mnohé zákazníky staly součástí jejich šatníků.

Podnětné bylo i to, že kromě chvály přicházeli zákazníci i s nápady na nové nebo vylepšené výrobky. Velmi se líbily potisky na termotriku v podobě svetru se sobíky nebo flanelové košile. 

prodejna praha funkcni obleceni nanosilver 2 prodejna praha funkcni obleceni nanosilver 3 

Velmi příjemné bylo osobní setkání se zákazníky, kteří patří již k velmi věrným, jak dokazovali tím, že u nás nakupují již od vzniku značky nanosilver. Jejich jména jsou v naší databázi mnoho let, ale osobní setkání s nimi umocňuje pocit partnerství a zároveň zavazuje. Děkujeme za setkání. Jen nás mrzí, že jsme v tom shonu nestihli pořídit společnou fotografii. Také prodejna v Praze, podobně jako ve Frýdku-Místku, se pyšní označením ČISTÝ PROSTOR. Je ošetřena fotokatalytickými nano-prostředky pro potlačení pachů, virů, bakterií a dává tak zákazníkům pocit čistého prostředí a bezpečí při nákupu. Jde o vůbec o první dvě prodejny s těmito vlastnostmi v České republice.