banner 458x170 nanosilver eshop cz

banner 228x170 nanoaplikace

SKI365.CZ web 2022

Lowcost race je závod o dostupném cestování po Evropě. Je pořádán pro každého, kdo chce prožít skvělý zážitek a splní podmínky závodu. Závodníci v kategorii Raceman mají navíc "mluvící" funkční triko nanosilver. To bylo speciálně doplněno o appku s partnerem FUN t-shirt a usnadňuje komunikaci mezi závodníky a organizátory.

 

 

LCRnanosilver

Do závodu se přihlásily dvojice, které „jsou schopny všeho“. Úkol závodu je prostý: za deset dní projet co nejvíce míst po Evropě a z nabídnutých 25+1 Special CheckPointů nasbírat co nejvíce bodů. Cestování samo o sobě není nic těžkého, ale účelem tohoto závodu je cestovat téměř zadarmo, maximálně za 2 500Kč na osobu. 

Do Lowcost Race se mohla přihlásit opravdu každá dvojice, která natočila video, získala najvíce lajků a 6. 8. 2016 ve 12:00 se postavila na startovní čáru v Praze na Letné. Na plánování trasy nebylo moc času, protože účastníci závodu se dozvěděli bodovaná místa závodu, kterými musí procestovat, až 3 dny před samotným startem. V závodu je celkem 25 míst, kde lze nasbírat velké body. Mimo to bude na každý závodní den tzv. Denní úkol. Ty jsou tvořeny organizátorem, partnery projektu i samotnými fandy závodu. Denní úkoly se závodníci dozví večer před následujícím dnem. A samozřejmě vyhrává ten tým, který stihne za deset dní nasbírat co nejvíce bodů a přitom utratí co nejméně peněz z rozpočtu na cestu. 

10 týmů v kategorii Racemen si během 10 dnů na vlastní kůži ověří také funkční a chytrá trika nanosilver. Navíc máme v závodě svůj vlastní tým nadějných chlapců! Fandit budeme týmu Los Žabkodlanos nanosilver!

Protože je kolem závodu spoustů zajímavých dobrodružství a informací, sledujte dění na našem fb nanosilver

 

Značka funkčního oblečení nanosilver® přímo zbožňuje podobné aktivity, které otestují vynalézavost každého účastníka i jeho oblečení. A proto jsme se závodu museli účastnit! Jeden z již zaregistrovaných týmů v kategorii Lowcost soutěží pod naší značkou a bude nás i Vás informovat o průběhu závodu, ale také o spokojenosti s funkčním oblečením nanosilver®.  

 

Účastníme se mnoha obtížných výzev, ale to nám stále nestačí! Filozofie závodu nás zaujala natolik, že jsme se rozhodli do závodu vložit zcela něco úplně nového. A to v podobě trika, které "mluví"! Ukecanost trika se zvyšuje propojením ikonek na triku, doplněné o komunikaci s chytrým telefonem přes zvláštní aplikaci. V tom nám pomohl další partner v projektu FUN t-shirt, který se podobnými systémy zabývá. 

Ikonky budou každý den promlouvat k závodníkům a informovat je o výzvách na daných místech závodu, denních výzvách, tajišťovat oboustrannou komunikaci s organizačním týmem, umožnist posílání fotek a videí a spoustu dalších vychytánek. Piktogramy na triku navíc pomohou závodníkům dorozumět se na místech, kde znalost cizího jazyka už stačit nemusí.

triko-s-FUN-t-shirt-01 

 

Pokud také rádi cestujete a máte problémy domluvit se v cizině, pak vám naše žhavá novinka mluvící triko nanosilver pomůže vyřešit každou situaci ... potřebujete nutně na záchod, najít wifi nebo jen pozvat nové známé na pivo? Piktogramy máte vždy po ruce! Navíc může být triko propojeno s mobilem nebo tabletem přes speciální aplikaci, která vás potěší, pobaví a možná dá i vzdělání :-) Objednat si je můžete zde.  

Vedle výrobku Chytrá kravata, kterou firma NanoTrade uvedla na trh v roce 2015, jde o další multifunkční výrobek, který v sobě spojuje řadu skutečně zajímavých vlastností. Navíc jsou oba výrobky napojeny na chytrá zařízení uživatelů, takže jim poskytují další funkci v zábavě a komunikaci. Jde skutečně o první české komerční výstupy firemního vývojového projektu Chytré textílie, určené jak pro konečné zákazníky, tak také pro průmyslové aplikace. Při tomto vývoji firma spolupracuje s dalšími VaV pracovišti v ČR a připravuje nové projekty pro tuzemské i zahraniční zákazníky. 

 

t shirt mobil start 02