banner 458x170 nanosilver eshop cz

banner 228x170 nanoaplikace

SKI365.CZ web 2022

V červenci 2018 byla podepsána dohoda mezi NanoTrade a MONETA Money Bank v oblasti financování dodávek technologií.

 

logo moneta money bank rgb           logo NanoTrade 2015 male

Investici do námi vyvinutých technologií Indoor  SKI & SNB, běžkařských trenažérů a povrchů pro celoroční lyžování lze nově financovat prostřednictvím banky MONETA Money Bank. MONETA Money Bank, čtvrtá největší banka v České republice, naplňuje svými produkty a službami strategii být tradiční oporou českých živnostníků a malých a středních firem ve financování jejich potřeb. Pořízení lyžařského trenažéru mohou podnikatelé financovat pomocí úvěru nebo leasingu.

Ve spolupráci s významnými zahraničními i tuzemskými finančními institucemi dokáže MONETA Money Bank navíc poskytnout zvýhodněné úvěry nebo bezplatné záruky včetně možnosti jejich kombinace, viz https://www.moneta.cz/pujcky-a-uvery/investicni-uver. Tuzemské malé a střední firmy do 250 zaměstnanců tak nyní mohou pro své financování využít úvěr EU Investice s bezplatnou zárukou Evropského investičního fondu (EIF). Záruka EIF umožňuje rozšířit okruh firem, které mohou využít bankovní úvěr, a ty navíc díky sníženým požadavkům na zajištění získají úvěr rychleji a s nižšími finančními náklady. Záruka je klientům poskytována bezplatně a bez dodatečného papírování, neboť veškeré administrativní úkony za ně vyřídí banka.

V případě zájmu o bližší informace k možnostem financování technologie Indoor SKI a SNOWBOARD trenažéru kontaktujte: Jana Hrubá Rypová, manažerka sektoru zpracovatelský průmysl, Komerční bankovnictví, MONETA Money Bank, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. +420 601 129 320. Nejlepší čas je teď.