banner 458x170 nanosilver eshop cz

banner 228x170 nanoaplikace

SKI365.CZ web 2022

Spojili jsme síly se známým sportovním řetězcem a Decathlon začíná jako první v Evropě využívat naši technologii celoročního lyžování!

Běžecké lyžování zažívá v posledních letech nebývalý boom. Díky kombinaci pohybové aktivity s výhledy na zasněženou krajinu se ani nedivíme. S nástupem tohoto trendu začali výrobci zaplavovat trh různými druhy běžek a někdy je velký oříšek vybrat si ty správné. Na druhou stranu se mění klimatické podmínky a jednoduše vyrazit a otestovat si běžky není možné každý den, i když je podle kalendáře zima. Díky technologii SKI365 si nyní můžete otestovat nové typy běžek na speciálním povrchu, který se vizuálně i pocitově přibližuje sněhovým podmínkám.

SKI365 indoor povrch na bezky

Kluzné povrchy umožňují vytvořit umělou sjezdovku nebo běžkařskou trasu a nahradit nedostatek sněhu. Speciální povrch je určen jak pro vnitřní (indoor), tak i pro venkovní (outdoor) instalace. Na povrchu je dosahován dostatečný skluz i potřebný odraz pro běžecké lyže, takže lze vytvořit stopu podle vlastní fantazie a klidně ji provozovat celoročně. Nebo si ji nechat postavit podle požadavku. Dnes si jej už můžete vyzkoušet jako první v Ostravě, následují další města v ČR. Zde je krátká fotoreportáž z průběhu instalace v Ostravě:

Priprava instalace pobvrchu SKI365

Priprava instalace povrchu SKI365 reklama je zaklad

Priprava instalace povrchu SKI365 trasa vede tam a zpet

Zkouška na povrchu SKI365 vám pomůže vybrat běžky přímo na míru. Mezi prvními v ČR byly pro instalace vybrány prodejny Decathlon Ostrava, Brně Modřice, Praze Černý Most a Liberec.

Mimo uvedené speciální povrchy se firma NanoTrade zaměřuje také na vývoj pohybových trenažérů. Skupinu lyžařských a snowboardových simulátorů letos doplnil unikátní trenažér na běžky, který je světovou novinkou. Pokud máte zájem o technologii celoročního lyžování, dodávky nebo pronájmy zařízení a povrchů, neváhejte nás kontaktovat pro další detaily.  

A příští týden začne instalace v lyžařském areálu. Tak sledujte aktuality, ať víte kde si můžete naše speciální povrchy osahat a "ojezdit" :-)