banner 458x170 nanosilver eshop cz

banner 228x170 nanoaplikace

SKI365.CZ web 2022

anosilver a SKI365 na mezinárodní konferenci v Liberci - úspěšná prezentace našich nanotechnologických značek.

27. září proběhla na Technické univerzitě Liberec mezinárodní konference o nanotechnologiích, nazvaná NANOCZECH Liberec 2023. Událost se konala k výročí 70 let liberecké univerzity, která uvedla před dvaceti lety průmyslovou výrobu nanovláken. NANOCZECH byla největší konferencí svého druhu na našem území pod záštitou ministryně pro vědu, výzkum a inovace Heleny Langšádlové,ministra průmyslu a obchodu Jozefa Síkely, ministra zahraničních věcí Jana Lipavského,hejtmana Libereckého kraje Martina Půty a rektora Technické univerzity v Liberci Miroslava Brzeziny.

Konference byla otervřena odborné i laické veřejnosti, která měla možnost zúčastnit se odborných přednášek, diskuzí a přidruženého veletrhu nanotechnologických firem, který představil nejlepší nanotechnologické podniky a start-upy z celé České republiky, zejména členy Asociace nanotechnologického průmyslu ČR. NanoTrade s.r.o., jako jeden ze zakládajících členů, přivezl hned dvě své značky.

V budově G Technické univerzity (TUL) jsme u vstupu představili projekt celoročního lyžování SKI365. Dynamicky rostoucí projekt přibližování lyžování lidem. Lidé si mohli konečně sáhnout a na vlastní oči vidět tuto technologii také na druhé straně republiky. Úspěšně realizovaný výzkum a následná průmyslová výroba povrchů pro celoroční lyžování, technologie lyžařských, snowboardových a běžkařských trenažérů.

SKI365 a nanosilver na NANOCZECH Liberec

Uvnitř vstupu do budovy, ale také v prostorách před aulou, jsme pak účastníkům přivezli ukázat novinky značky funkčnho oblečení nanosilver. I po 19 letech na trhu stále přinášíme inovace ve formě výstupů modifikací materriálů (polymery, granuláty, nanoprodukty pro povrchové zušlechtění), technologii čištění vzduchu a další.

PEEP STAnd NANOSILVER detail

 nanosilver a SKI365 prezentovány dvěmi tvářemi na konferenci v LIberci

Prezentace byla doplněna unikátním zobrazením mikroskovpoických snímků vláken, které si bylo možno prohlédnout pomocí vlastního telefonu.

vidět nano na vláknech nanosilver obyčejným mobilem

Liberecký region prokázal zájem o nanotechnologie různých oborů a jistě nezapře svou textilní minulost. Řada účastníků přicházela s konkrétními problémy a hledali řešení u nanotechnologických firem. Jsme vděčni za všechny diskuze a výzvy, které jste přinesli. Naše diskuze budou pokračovat i po konferenci a další zájemci o konzultace k řešení vašich výzev se mohou těšit na další prezentační události nebo nás mohou kontaktovat přímo.