banner 458x170 nanosilver eshop cz

banner 228x170 nanoaplikace

SKI365.CZ web 2022

AlpinMesse v Insbrucku poprvé představil technologii SKI365 na své tradiční výstavě.

SKI365 prjezd na AlpinMesse

AlpinMesse2023 kopie

ve dnech 11. až 12. listopadu se na ploše výstaviště v Innsbrucku potkají návštěvníci s vystavovateli horských sportů. Je to místo setkávání angažovaných horských sportovců, hlavních horských sportovních organizací a institucí, stejně jako odborníků a výrobců značek. Alpský veletrh poskytuje zájemcům  vysoce aktuální nabídku téměř 200 vystavovatelů na témata alpská bezpečnost, horolezectví, ski (touring), lezení a bouldering, trail running, vysokohorské cestování a mnoho dalších. Kromě toho se návštěvníci mohou registrovat na různá témata workshopů a získat aktuální informace s různými přednáškami.

Poprvé se zde účastní česká značka SKI365, která přivezla představit speciální povrchy pro lyžování a unkátní trenažér pro běžky. Tyto výstupy jsou z dílny nanotechnologické firmy NanoTrade. K lyžování patří také kvalitní oblečení. Proto na stánku prezentujeme naši druhou značku nanosilver. a jsou výstupy jejího dlouholetého vývoje aplikované nanotechnologie. Jejich uplatnitelnost se prokazuje i v typicky lyžařské oblasti, která teoreticky nemá problémy se sněhovou nadílko. Jenže poslední roky ukazují, že i v alpských podmínkách dochází ke klimatickým změnám. To vyžaduje nové požadavky na technickou stránku zabezpečení areálu, snížení pracnosti a nákladů pro obsluhy areálů.

SKI365 stale plno 

SKI365 stale plno 2

SKI365 mala chvilka pro jednani s resortem

Mimožádný zájem projevila laická i odborná veřejnost o náš unikátní trenažér na běžky a skialpy. Ten byl stále obsazen zájemci o informace, ale hlavně zájemci o svezení. Pochvalu na technické řešení jsme obdrželi i od samotných organizátorů výstaviště, jejího vedení i mnoha návštěvníků.

SKI365 vyzkousely reporterky vystaviste

SKI365 uci se cela rodina

SKI365 takto vyada tvar prvniho setkani s bezkami