476x177 nanosilver
Envirox - nanoaditiva

ski365

se odehrála v lednu 2018 ve Ski areálu Dolní Morava.

Tak se nám potkaly dvě události: začala zima-nezima a blíží se zimní olympiáda. Milovníci lyžování vyrazili na svahy a do hor, fanoušci se těší na přenosy. A tak jsme si řekli, že se pokusíme udělat něco, co by je udržovalo v lyžařském transu po celý rok. 

Ski areál Dolní Morava, jeden z pěti lyžařských areálů programu Olympijský festival ZOH 2018, nabídl v lednu speciální startovací rampu pro snowboardcrossovou dráhu. Nechyběla Eva Samková ani další milovníci disciplíny.  Sníh se sice ukázal, ale jeho údržba byla za daných "zimních" podmínek nereálná. A tak jsme se zapojili a poskytli naši novou technologii z vývoje pohybových simulátorů - povrch pro celoroční lyžování. Dokáže simulovat sněhové podmínky, má optimální kluzné vlastnosti a nabízí tak jedinečné řešení při nedostatku sněhu nebo špatných podmínkách.

Pohled na první Snowboardcross rampu s umělým povrchem ve Ski Dolní Morava

Pohled na start Snowboardcross rampy Ski Dolni Morava

Umělé sjezdovky jsou známy řadu let. Avšak na rozdíl od původních umělých povrchů, které byly nebezpečné při každém pádu, si díky technologii SKI365 můžete imitaci sněhu vychutnat dost věrně. Povrch pohledově i pocitově "kopíruje" ideální podmínky pro lyžování. Vychází z našeho vývoje kluzných povrchů pro lyžařské trenažéry (lyžařské simulátory), ale po úpravě je určen pro celoroční sjezdovky. Tak možná i na vás čeká letos překvápko někde ve městě ve formě sjezdovky :-).

Posouváme lyžování na novou úroveň. I 365 dní v roce.