476x177 nanosilver
Envirox - nanoaditiva

ski365

Po dobu konání Olympijských festivalů v Brně a v Ostravě představí česká firma NanoTrade svou novinku široké i odborné veřejnosti.

Nanotechnologie nacházejí další a další využití, a to i v zavedených výrobcích. Tentokrát to je v oblasti zimních sportů. Mimo úspěšnou značku nanosilver teď NanoTrade v rámci firemního projektu SKI365.cz představí simulátor na běžky i povrchy pro celoroční lyžování. V době od 9. do 25. února 2018 bude v Ostravar Aréně v Ostravě možné nejen vidět, ale také si vyzkoušet prototyp běžkařský simulátor SKI365, který je svou konstrukcí světovým unikátem v oblasti lyžařských trenažérů. Umožňuje trénink i výuku metodiky na skutečných běžkách ve zvoleném sklonu i tempu. Sníh na něm totiž nahrazuje kluzný koberec, který se mu svými vlastnostmi hodně blíží.

Povrch ski365 a snih

SKI365 simulator pro bezky na klasiku 

Je čtvrtek večer 8. února 2018 a my hlásíme - simulátor je nainstalován v Ostravar Aréna v Ostravě a my jsme připraveni na návštěvníky a zájemce o lyžování.

Ale není to jediná novinka z firemní vývojové dílny. Na Olympijském festivalu v Ostravě i na BVV v Brně bude položen umělý povrch pro běžky, na kterém si mohou zájemci zkusit klasický styl i bruslení. Detaily k oběma novinkám budeme postupně uvádět během tohoto sportovního svátku.