banner 458x170 nanosilver eshop cz

banner 228x170 nanoaplikace

SKI365.CZ web 2022

15.2.2020 se v Ostravských dolních Vítkovicích uskuteční 8 ročník City Cross Sprintu. My zde představíme unikátní trenažér na běžky.

8. ročník městského lyžařského závodu v Dolní oblasti Vítkovic bude letos “zpestřen” o naši unikátní technologii běžkařského trenažéru. Ta vychází z našeho vývoje technologií pro celoroční lyžování. Loni jsme na této akci představili kluzné povrchy pro celoroční lyžování v areálech i mimo ně.

SKI365 povrchy pro bezky

Letos dovezeme světově unikátní technologii pro výuku na skutečných běžkách. Technologie je ideální pro sportovní centra, lyžařské oddíly, pro amatéry i profesionály. Výuka je bezpečná, je doložen velmi rychlý progres v dovednosti, zlepšení techniky jízdy i kondice.

ski365 povrch 1 mesto 780x400 web

Po dobu konání známého městského závodu v Ostravě nabídneme zájemcům vyzkoušení trenažéru pro klasický styl lyžování. Pokud nebudete mít zrovna své běžky, Můžete si je zapůjčit u našeho partnera Decathlon, který bude se stánkem hned vedle nás.

Mimo unikátní technologii pro lyžování nabídneme v samostatném stánku nové modely funkčního oblečení značky nanosilver, kterou vyvíjíme a vyrábíme v Česku.