banner 458x170 nanosilver eshop cz

banner 228x170 nanoaplikace

SKI365.CZ web 2022

Vzhledem k nedostatku prostředků ochrany před mikrobiální nákazou přicházíme s následující nabídkou:

na stránkách www.nanosilver.cz najdete oblíbený textilní produkt - nákrčník/tunel, který je schopen alespoň v základní formě vytvořit filtr proti mikrobiální nákaze. Vybrat si můžete z několika barevných vzorů. Materiál je v kombinaci Bavlna/Polyester se stříbrem/Elastan nebo Polyester/Polyester se stříbrem. Je tak dosažena vyšší mikrobiální ochrana než u běžných textilních materiálů.  Molekuly stříbra jsou v polyesteru pevně zafixována a používáním ani praním se neuvolňují. Chráníme tak uživatele i přírodu. 

nakrcnik nanosilver            Sprej nanosilver Nanodeodorant 

Dále si můžete vybrat z prostředků pro desinfekci - Sprej nanosilver nebo Nanodeodorant.

Sprej nanosilver je ideální na oblečení nebo povrchy. Je funkční ihned po aplikaci. Je aktivní proti mikrobiální nákaze.

Nanodeodorant je určený také na plochy a materiály. Jeho funkčnost je ale podmíněna zdrojem UV světla. Ideální je sluneční světlo, takže hlavně na venkovní nošení. Kromě bakterií je účinný také proti virům. 

 

Dokončujeme vývoj speciálního filtračního materiálu na roušky s funkční bariérou proti virům. Materiál bude určen výhradně pro firmy, které se věnují šití roušek. Další informace již brzy.