banner 458x170 nanosilver eshop cz

banner 228x170 nanoaplikace

banner 228x170 ski365

Mysleli jste si, že nanotechnologie se využívají pouze v kosmetice nebo ve zdravotnictví? Omyl!

Česká firma NanoTrade, druhá nejstarší nanotechnologická firma v České republice, zaměřuje své vývojové činnosti i do oborů, kde byste je nečekali. Několik let vlastního aplikovaného výzkumu s podporou vlastního financování i grantů MPO pod názvem SKi365, orientovaný na technologii celoročního lyžování, vstupuje na trh s dílčím technologickým projektem Indoor SKI365 Centrum v Ostravě.

Indoor SKi365 Centrum v Ostrave

Indoor SKI365 Centrum v hale E-MOTION Park Ostrava

Jde o kombinaci výjimečných technologií lyžařského, snowboardového a běžkařského trenažéru na jednom místě. Jedinečnost projektu je doplněna o unikátní běžkařský trenažér, kde můžete pro jízdu použít skutečné běžky. Takové zařízení zatím ve světě nemá obdoby. Nanotechnologie se zde hlavně využívají v úpravě povrchů pro zlepšenou skluznost nebo k ochraně konstrukčních materiálů. Protože se ale při jízdách můžete také pěkně zapotit, může vám s komfortem pomoci funkční oblečení nanosilver(R). Značka nanosilver tvoří další úspěšný výstup dlouhodobého aplikovaného vývoje firmy NanoTrade. 

Unikatni bezkarsky trenazer SKi365

Příprava na první jízdu na běžkařskm treanažéru.

Spravne nastaveni vazani je zarukou bezpecnosti

Tak nastavit správně vázání a jdeme na to!

V současnosti probíhají testy a přípravy instruktorů s cílem otevřít centrum k testování pro veřejnost v srpnu.  Od září je už plánován plný provoz centra. Pokud jste nedočkaví a máte zájem o svezení už v létě, kontaktujte nás přes kontaktní formulář https://365ski.cz/kontakty/