banner 458x170 nanosilver eshop cz

banner 228x170 nanoaplikace

banner 228x170 ski365

Finišujeme před otevřením centra celoročního lyžování SKI365. A v srpnu lyžují už i první klienti!

Probíhají poslední technické úpravy, lazení zařízení, příprava instruktorů a doplnění výbavy v půjčovně, abychom mohli otevřít Centrum celoročního lyžování v Ostravě. Pro veřejnost, instruktory lyžování, trenéry, lyžařské oddíly nebo pro firemní akce (eventy).

Ve čtvrtek 27.8. 2020 jsme pozvali zástupce firem, aby si vyzkoušeli nevšední zážitek - lyžování v parném létě. Nečekané emoce a zážitky letního lyžování si sportovně orientovaní fandové vyzkoušeli dovednost na Trenažéru na lyže, snowboard nabo pro běžky. Největší zájem přítomných lyžařů naplnil lyžařský a snowboard trenažér. Ten byl stále obsazen. Jeho umělý kluzný povrch a technologie změny sklonu svahu a rychlosti jízdy dost věrně simulují podmínky na svahu. 

SKI365 vybaveni pro lyzare

SKI365 nastaveni lyzi

SKI365 nebo prkna

Mimo lyžařských zážitků si zvaní hosté dále aktivně vyzkoušeli elektrické káry nebo herní koutek plný simulátorů a virtuální reality. To vše zážitkovém středisku v E-Motion parku Ostrava.

Hala E Motion SKi365

SKI365 snidane se zazitkem

Celá "testovací" akce proběhla pod názvem Snídaně se zážitkem v E-Motion hale. Její úspěšnost a spokojenost přítomných potvrdila ideu, aby se podobně laděné akce opakovaly. Další event je tak naplánován na 24. září 2020. Sledujte informace na stránkách nebo fb www.365.cz www.e-kary.cz, kde se můžete na akci zaregistrovat.