banner 458x170 nanosilver eshop cz

banner 228x170 nanoaplikace

banner 228x170 ski365

Další z úspěšných akcí popularizace nanotechnologií proběhne 1.10.2020 v Olomouci.

Zajímají vás české nanotechnologie?

I v době různých omezení se sejdou přední české nanotechnologické firmy v Šantovce v Olomouci. Výrobci ochranných pomůcek s nanomembránou, nanonátěrů, které likvidují viry, bakterie nebo pachy nebo další zajímavé nanotechnologické výrobky, které pomáhají chránit zdraví člověka. Jejich uplatnění najdete v praktických aplikacích při čištění ovzduší, vody, v medicíně, kosmetice, autoprůmyslu, stavebnictví i v jiných oborech.

nanovlakno uvnitr i z venku

NanoTrade se představí se svou kolekcí využití nanomembrány 3PLY FILTER NANOSILVER(R) v nanorouškách, funkčních nákrčnících, filtrech s antibakteriální úpravou nebo v respirátorech z 3D tisku. Dále pak nabídneme prostředky pro povrchovou ochranu a desinfekci: sprej nanosilver, Nanodeodorant, Permatex, antibakteriální ubrouskyjednu tajnou novinku :-) Kromě těchto výrobků představíme aktuální novinky ve funkčním poblečení nanosilver(R)

nanosilver aktualni prostredky ochrany na bakterie a virus

nanosilver ochrana pred viry a bakteriemi

Akce je pořádána v Obchodní centrum Galerie Šantovka

PROGRAM NanoDne

10,00 Zahájení a úvodní prezentace
Úvodní slovo a představení nanotechnologických novinek v roce 2020 / Jiří Kůs, předseda Asociace nanotechnologického průmyslu ČR/

10,30 – 16,30 Výstava nanotechnologických výrobků, moderovaná talkshow s nanotechnology

17,00 Ukončení akce


Vstup na akci Nanoden Olomouc je zdarma. NanoDen 2020 Olomouc budeme také streamovat na sociálních sítích, aby bylo možné sledovat nano novinky letošního roku i z bezpečí domova nebo kanceláře.

Akce je součástí vzdělávacího projektu NANO NOW! spolufinancovaného programem EU Erasmus+