banner 458x170 nanosilver eshop cz

banner 228x170 nanoaplikace

banner 228x170 ski365

Ani my se nezastavujeme v inovacích a přicházíme na trh s novým designem nanoroušky.

Jde o nový design a střih roušky z funkčního materiálu nanosilver®, v jejímž vnitřku je umístěna kapsa pro nanomembránu 3PLY FILTER NANOSILVER®. Ta je již několik měsíců odzkoušená a jako vysoce funkční filtrační materiál se osvědčil u standardních nano roušek nanosilver®, v nákrčnících s kapsou pro filtr nebo jako samostatný filtr pro různé typy respirátorů, které dnes již dodáváme dalším odběratelům.

Základ tvoří textilní rouška společenského střihu, vyrobena z textilie nanosilver(R) s molekulami stříbra. Ta pomáhá likvidovat bakterie z úst při vydechování vzduchu přes roušku ven. Uvnitř je vložen nanovlákenný třívrstvý filtr 3PLY FILTER NANOSILVER®. V jeho vláknech jsou pevně umístěny molekuly stříbra, které likvidují bakterie při průchodu vzduchu oboustranně. Hustota "pavoučí nano sítě" zachytává částice velikosti viru SARS-Cov-2 s účinností 92%. Na všechny uvedené vlastnosti má naše značka provedeny potřebné testy.   

nanosilver nanorouska s novym designem VZ

V dalších dnech se v nabídce e-shopu nanosilver.cz objeví barevné varianty nano-roušky nanosilver®. Konečný výrobek umíme také doplnit o firemní značku zákazníka.