banner 458x170 nanosilver eshop cz

banner 228x170 nanoaplikace

SKI365.CZ web 2022

od 3. února 2021 jsme zařadili do své nabídky certifikované nano respirátory se stříbrem FFP2 české výroby. Až do 3.4.2021 je cena bez DPH!

A pro registrované zákazníky na e-shopu nanosilver.cz získáte další bohus - výhodnou cenu (časově omezená nabídka).

Jde o nano respirátory BreaSAFE® ANTI-COVI-19 (nanosilver®) s obsahem aktivního stříbra s antimikrobiálním účinkem. Unikátní respirátor třídy FFP2 z českého vývoje a výroby, u které se naše firma podílí obohacením materiálu nanovlákna PA6 o stříbro. Respirátor nejen zachytává malé částice velikosti viru, ale současné likviduje bakterie, které mohou ulpívat na jeho vnitřním povrchu při výdechu. Testy se prováděly na kmenech Staphylococcus aureus CCM 4516Streptococcus salivarius (terénní kmen).

respirator BreaSAFE FFP2 se stribrem nanosilver

Zároveň jsme nechali otestovat bezpečnost částic stříbra ukotvených ve vláknu. Testy u ITC Zlín potvrdily nulovou migraci (žádné uvolňování) částic stříbra z materiálu i po 5 cyklech tepelného ošetření (vyvaření) materiálu při teplotě 70°C. Tento výsledek je dán naší technologií zušlechtění polymerního roztoku aditivovaným materiálem. Využití našich technologií a doivendostí se snažíme používat pro maximální bezpečnost našich zákazníků.

V nabídce nyní nově naleznete také respirátory SPURTEX s nanomembránou, Zlínského výrobce SPUR. Certifikovaný respirátor pro jednorázové použití lze využít při dporučené údržbě i po delší dobu. Jde o oblíbený výrobek s výbornou filtrační účinností,

www.nanosilver.cz - e-shop s největší nabídkou nano výrobků v ČR.