banner 458x170 nanosilver eshop cz

banner 228x170 nanoaplikace

SKI365.CZ web 2022

Náš projekt Technologie celoročního lyžování se po roce opět rozjíždí a otvírá zákazníkům.

SKI365 návštěva Ski Bílá Team 2

Po dlouhém pandemickém období a povinnosti uzavřít sportovní aktivity opět otevíráme Indoor Ski Centrum v Ostravě veřejnosti i firmám. Ostravské lyžařské centrum je vybaveno technologií celoročního lyžování SKI365. Tecnologickou základnu tvoří lyžařský, snowboardový a běžkařský trenažér. Unikátní skladba trenažérů vlastní konstrukce, která nemá ve světě obdoby.

SKI365 návštěva Ski Bílá Team 4

Dušan Kožíšek na běžkařském trenažéru

SKI365 skoleni instruktoru

Nastaveni vazani je zaklad bezpecnosti na SKI365

Naše dosavadní zkušenosti a znalosti z oblasti zušlechťování povrchů materiálů pomocí nanotechnologií jsme před několika lety rozšířili ve výzkumném projektu na speciální kluzné povrchy. Ty jsou vhodné nejen pro trenažéry, ale také pro samostatné lyžařské povrchy, používané jako umělé sjezdovky. Dnes již realizované pokládky povrchů na technologická místa v lyžařských areálech umíme doplnit o realizaci unikátní lyžařské stopy třeba ve vašem městě. V provozu třeba i 365 dní v roce.

Pokud jste už nedočkaví lyžařských zážitků a nechcete čekat na sníh nebo si chcete osvěžit techniku, zlepšit se v lyžování nebo posílit fyzičku, potřebujete připravit instruktory lyžování, pracovat s mládaží podle moderních metodik výuky nebo pro studijní a vědecké účely, kontaktujte nás pro sjednání termínu zde.