banner 458x170 nanosilver eshop cz

banner 228x170 nanoaplikace

banner 228x170 ski365

Víte, že právě prostřednictvím Vašeho auta můžete celkově snížit náklady na jeho provoz? Nabídněte nám svůj vůz jako reklamní plochu a získejte bonus až 4 tisíce korun v nanotechnologiích.

Pokud jezdíte často nebo na dlouhé cesty napříč naší zemí nebo i do zahraničí, je tu pro Vás skvělá příležitost. Optimální je roční projezd vozidla alespoň 15.000 km.

reklama na aute nanosilver a ski365 01

auto s napisem 2

auto s napisem 3

reklama na aute nanosilver 01

auto s napisem 4

Stačí vyplnit formulář níže a my se Vám ozveme s podmínkami a podklady pro smlouvu.

Předmětem smluvního vztahu je propagace firmy NanoTrade s.r.o. a jejich produktů ve formě samolepicí foliové reklamy na vozidle po dobu jednoho roku od dne nalepení na vozidlo. Smlouvu lze prodloužit po skončení daného roku na základě nové dohody za stejných podmínek.

Umístění reklamy v dohodnuté velikosti a v grafickém zpracování bude provedeno dle smlouvy na obou bocích vozidla. Po nalepení reklamy na vozidlo nám odešlete fotodokumentaci. Nalepení reklamy si provádíte sami, reklamu dodáme my.

Za realizaci reklamy Vám bude poskytnuto nefinanční plnění ve formě 2 ks nákupních kupónů společnosti NanoTrade s.r.o., každý v hodnotě 2.000 Kč s DPH, sloužících na zakoupení výrobků na e-shopu www.nanosilver.cz dle vlastního výběru, vždy však do maximální hodnoty kupónu. Pokud vybraný sortiment plnění přesáhne hodnotu kupónu, daný rozdíl si doplatíte. Čerpání plnění za kupóny probíhá ve dvou etapách, vždy po šesti kalendářních měsících ode dne nalepení reklamy na vozidlo.

U nás neplatíte žádné registrační poplatky, naše firma je férová ke svým partnerům.

 

Pro více informací nás kontaktujte.